Sezoni 1 – Episodi 14 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 14

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 14

24335

Pas shpërthimit bërthamor Roni dhe doktor Stein ndahen, Beri dhe skuadra besojnë se ata janë të sigurt. Më pas Beri merr disa informacione të rëndësishme për një udhëtim në kohë.