Sezoni 1 - Episodi 14 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 14

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 14

1839

Në një gjyq të hapur vendoset fati i Erenit. Policia Ushtarake kërkon ekzekutimin e tij ndërsa Trupat Vëzhguese kërkojnë përdorimin e tij për hir dhe shpresë të njerëzimit. Çfarë do të ndodhë me të?