Sezoni 1 – Episodi 14 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 14

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 14

6897

Lois shqetësohet për Jordanin dhe marrëdhënien e tij me Sarah. Clark takon Lanan dhe njerëzit në Smallville kërkojnë përgjigje.