Sezoni 1 – Episodi 13 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 13

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 13

23140

Roni vije në sulm si një fizikant, Berri me ekipin e ti duhet t’i vijën pas tij. Joe mundohet të ketë qasje në të dhënat e Cisco’s për të shpalosur gjurme për vrasjen e Nora Allenit. Berri detyrohet të lufton me shpejtesin e tij.