Sezoni 1 – Episodi 13 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 13 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 13 (I FUNDIT)

7929

Teresa arratiset dhe tenton të shpëtojë Brendan dhe për të marrë librin në të gjithë mënyrat. Gjatë fushatës elektorale Epifanio merr një lajm që ndryshon gjithçka.