Sezoni 1 – Episodi 12 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12

24397

Berri dhe Keitlin kërkojnë një histori dashurie të re, por fati i buzëqesh vetëm Berrit kur njihet me një reportere sporti. Ndërkohë Sisko me naivitet pranon ofertën e një mbinjeriu, ndërsa Henri lëndohet në Iron Heights…