Sezoni 1 - Episodi 12 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12

1804

Plani për të rimarrë Trostin bie kur Ereni kthehet në një Titan, por pa ndërgjegje. Titanët vazhdojnë të dëmtojnë qytetin teksa është në duart e Arminit dhe Mikasës që plani të mos dështojë.