Sezoni 1 - Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

9791

Marty vendos të bëjë bashkë dy armiqtë e tij por gjërat marrin kthesë të papritur teksa kalohen kufijtë e biznesit dhe siguria e familjes vihet në rrezik.