Sezoni 1 - Episodi 10 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10

1876

Transformimi i Erenit pritet plot frikë dhe dyshim teksa as ai vetë nuk di si të shpjegohet. Armini i del në ndihmë me fjalimin bindës para Komandantit duke i bërë të qartë se pa Erenin, shpresat për të mundur Titanët janë thuajse zero.