Sezoni 1 – Episodi 10 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10

9103

Lana shkon te Loisi dhe Clarku kur Kyle fillon të sillet çuditshëm. Jonathan hapet me Jordanin. Sarah largohet pasi akuzoi nënën e saj se gjithnjë mbulon babanë e saj.