Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

9819

Harry përgatitet të përfundojë misionin e tij, por zbulon se njerëzia e tij shtrihet përtej metamorfozës. Asta përballet me Harryn për misionin e tij, Lisa dhe David shkojnë pas Maxit, dhe D'Arcy mendon dy herë për jetën e saj.