Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

10279

Një alien fshihet në një qytezë të vogël të Kolorados si një mjek teksa për të ngrihen dyshime kur thërritet nga policia për ta ndihmuar për zgjidhjen e një vrasjeje.