Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

22739

Bazuar në romanin e autores Julia Quinn, “Bridgerton” është një përshtatje televizive e jetëve të familje aristokrate të Londrës, të cilat ndeshen çdo ditë në ballot, festat dhe mbrëmjet e qytetit me shpresën për të siguruar lidhjet më të mirat dhe për fatlumët e pakët romantik ndoshta për të gjetur dashurinë.
Daphne debuton në tregun e martesave në Londër, ndërsa Simon, Duka i ri i Hastings, kthehet në qytet; një gazetë e re e thashethemeve e shkruar nga Zonja Whistledown vendos shoqërinë e lartë në ngut.