Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

37293

Pasi partneri i tij i biznesit kishte vjedhur para nga një kartel droge meksikan, këshilluesi financiar Marty detyrohet të shpërngulet në Ozarks me gjithë familjen e tij për të shlyer borxhin dhe për të punuar nën urdhrat e shefit të drogës.