Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

16902

Në vitin 2552, njerëzit në planetin Madrigal luftojnë për pavarësinë nga Toka, por një sulm vdekjeprurës nga kovenantët alienë ndërlikon gjërat. Shefi mjeshtër John-117 dhe ushtarët e tjerë "spartanë" bashkohen në betejë.