Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

29801

Steven Grant dhe mercenari Marc Spector hetojnë misteret e perëndive egjiptiane nga brenda të njëjtit trup. Steven Grant mëson se ai mund të jetë një superhero, por gjithashtu mund të ndajë një trup me një mercenar të pamëshirshëm.