Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

34888

Daniele bën diçka për të cilën pendohet dhe detyrohet të arratiset për disa ditë. Vrasja e Toninos ka shkaktuar shumë probleme për të gjithë. Konte niset për Napoli.