Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

36086

Në bashkinë ‘Xhuliano’ po afrohen zgjedhjet e reja për kryetar bashkie, e bashkë me to pritet të zhvillohen dhe projekte të mëdha fitimprurëse. Xhenaro, si një lider i ri, kërkon të përfitoj nga këto projekte dhe kur vjen fjala tek paraja dhe pushteti është i gatshëm të ndërhyj edhe në politikë. Ndiqni planet e tij të radhës.