Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

39967

Teksa Don Pietro qëndron në burg, Ima merr vendime pa lejën e të shoqit. Ajo dërgon Çiron në Spanjë, për të rregulluar marrdhëniet me trafikantin Konte dhe të birin e çon në një mision sekret në Amerikën Jugore. Si do zgjidhen situatat pas këtyre vendimeve?! Ndiqeni në serinë 6.