Sezoni 1 – Episodi 12 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12 (I FUNDIT)

34460

Savastanot kërkojnë hakmarrje. Situata në qytet është shumë e acaruar. Ciro bën ujdi me Don Salvatore. Në fund të gjithë mbeten të habitur.