See for Me (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
See for Me (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

See for Me (2022)

16419
 92 min    2022    HD     6.0

Kur ish-skiatorja e verbër Sophie shkon për t’u kujdesur për macen në një rezidencë të izoluar, tre hajdutë hyjnë për kasafortën e fshehur. Mbrojtja e vetme e Sophie-së është veteranja e ushtrisë Kelly. Kelly ndihmon Sophie-në të mbrohet kundër hajdutëve për të mbijetuar.