Se7en (1995) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Se7en (1995)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Se7en (1995)

33943
 128 min    1995    HD     8.6

Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur.