Ron's Gone Wrong (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ron’s Gone Wrong (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Ron’s Gone Wrong (2021)

26267
 107 min    2021    HD     7.2

Historia e Barni-t, një nxënësi të shkollës së mesme dhe Ronit, pajisja e tij e re që ecën, flet, e lidhur në mënyrë dixhitale. Mosfunksionimet e Ronit në sfondin e epokës së mediave sociale i nisin ata në një udhëtim për të mësuar rreth miqësisë së vërtetë.