Riot Girls (2019) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Riot Girls (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Riot Girls (2019)

4021
 81 min    2019    HD     4.5

Një sëmundje misterioze i zhduk të gjithë të rriturit. Në epokën e re, dy grupe përballen me njëra tjetrën në një luftë mizore për territore, burime dhe mbijetesë.