Requiem for a Dream (2000) 18+ – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Requiem for a Dream (2000) 18+


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Requiem for a Dream (2000) 18+

18701
 102 min    2000    HD     8.3

Utopitë e nxitura nga droga të katër njerëzve në ishullin Konei shkatërrohen kur e teprojnë me varësinë e tyre...