Redeeming Love (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Redeeming Love (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Redeeming Love (2022)

36695
 134 min    2022    HD     6.5

E shitur në prostitucion si fëmijë, Engjëlli njeh vetme tradhti. Mund të zbutet zemra e saj kur të hyjë në jetën e saj një fermer i dashuruar?