Red Stone (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Red Stone (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Red Stone (2021)

11694
 97 min    2021    HD     6.1

Një vrasës me pagesë ka për detyrë të gjejë një djalë që pa vdekjen e vëllait të tij nga një Bos i rrezikshëm. Ndërkohë që koha kalon, ai vë në dyshim zgjedhjet e tij dhe të zgjedhë një anë.