Project 'Gemini' (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Project ‘Gemini’ (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Project ‘Gemini’ (2022)

13553
 98 min    2022    HD     

Një thriller fantastiko-shkencor për një mision hapësinor të dërguar për të formuar një planet të largët. Megjithatë, misioni ndeshet me diçka të panjohur që ka planin e vet për planetin.