Police Story: Lockdown (2013) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Police Story: Lockdown (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Police Story: Lockdown (2013)

31514
 110 min    2013    HDRip     6.1

Një njeri i cili kerkon hakmarrje pasi ka qenë një kohë të gjatë në burg, merr si peng një oficer të policisë, vajzen e tij, dhe një grup tjerë pengjesh qe në fillim duket sikur janë marrë si pengje të rastesishem por me vonë e shohin që ka qenë e planifikuar të jenë aty si pengje, saktësisht në të njejten ditë ku para 5 vjetëve ku ndodhi një krim...