Palma (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Palma (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Palma (2021)

13540
 110 min    2021    Full HD     6.7

Filmi është frymëzuar nga një histori e pabesueshme e një qeni shephard të quajtur Palm, i cili u la pa dashje në aeroport nga pronari i saj. Ajo miqësohet me Nikolasin nëntëvjeçar, nëna e të cilit vdes duke e lënë me një baba që ai mezi e njeh. Një pilot që gjen qenin në aeroport. Është një histori e aventurave të mahnitshme, miqësisë së vërtetë dhe dashurisë së pakushtëzuar.