Operation Red Sea (2018) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Operation Red Sea (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Operation Red Sea (2018)

25129
 142 min    2018    HD     6.7

Historia heroike e një skuadre të vogël të marinës kineze që luftojnë në një territor të huaj, për të shpëtuar pengjet e një sulmi terrorist.