Operation Mincemeat (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Operation Mincemeat (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Operation Mincemeat (2021)

4592
 128 min       HD     6.7

Historia e vërtetë e spiunazhit që ndryshoi rrjedhën e Luftës së Dytë Botërore. Ndërsa janë të vendosur të nisin një sulm të gjithanshëm në fortesën e Evropës, aleatët përballen me një sfidë të pamundur: pushtimin e Sicilisë, duke u përpjekur të shmangin një masakër.