Ode to My Father (2014) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ode to My Father (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Ode to My Father (2014)

11355
 126 min    2014    HD     7.9

"Tribut për tim atë" : Në kohën e Luftës Koreane, betimi i një të riu për t'u kujdesur për familjen e tij shënoi fillimin e një premtimi të përjetshëm që përfshin 60 vjet.