Nowhere Special (2020) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Nowhere Special (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Nowhere Special (2020)

9321
 96 min    2020    HD     7.5

Kur Xhoni, një tridhjetë e pesëvjeçar, i është dhënë vetëm pak muaj të jetojë, ai përpiqet të gjejë një familje të re për djalin e tij tre vjeçar, që ta mbrojë nga kjo situatë e tmerrshme.