No Time to Die (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
No Time to Die (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

No Time to Die (2021)

125159
 163 min    2021    Full HD     7.5

Xhejms Bond është larguar nga shërbimi aktiv. Qetësia e tij zgjat shumë pak, deri sa Feliks Leiter, një mik i vjetër nga CIA, i kërkon ndihmë. Leiter e nis Bondin në gjurmët e një keqbërësi misterioz, i cili është i armatosur me një teknologji të re të rrezikshme.