No One Gets Out Alive (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
No One Gets Out Alive (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

No One Gets Out Alive (2021)

10197
 85 min    2021    Full HD     5.3

Një emigrante në kërkim të ëndrrës amerikane, e cila pasi detyrohet të marrë një dhomë me qira e gjen veten në një makth nga i cili nuk mund të shpëtojë.