The Neon Demon (2016) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Neon Demon (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Neon Demon (2016)

11918
 118 min    2016    HD     6.8

Kur modelja ambicioze Xhesi zhvendoset në Los Anxhelos, rinia dhe gjallëria e saj gllabërohen nga një grup femrash të fiksuara pas bukurisë, të cilat do bëjnë ç'të jetë nevoja për të marrë atë që ajo ka.