Naked Weapon (2002) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Naked Weapon (2002)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Naked Weapon (2002)

12821
 92 min    2002    HD     5.5

40 vajza 13 vjeçare rrëmbehen dhe për 6 vite trajnohen me forcë për të qenë vrasëse. Të mbijetuarat e trajnimit arrijnë të jenë vrasëset me famë ndërkombëtarë, të njohura si kukullat kineze. Një agjent i CIA-s bie në gjurmët e tyre.