My Sweet Monster (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
My Sweet Monster (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

My Sweet Monster (2021)

16071
 98 min    2021    HD     5.7

Princeshë Barbara është fshehurazi e dashuruar me princin Eduard. Kur nëpunësi i poshtër i postës kërkon që mbreti ta martojë atë me Barbarën, ajo largohet. Përbindëshi i ëmbël Bugi, bën gjithçka që mundet për të ndihmuar Barbarën të shpëtojë mbretërinë.