Munich – The Edge of War (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Munich – The Edge of War (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Munich – The Edge of War (2021)

12239
 130 min    2021    Full HD     6.9

Hitleri përgatitet të pushtojë Çekosllovakinë dhe qeveria e Nevil Chamberlein kërkon një zgjidhje paqësore. Një nëpunës civil britanik dhe një diplomat gjerman, udhëtojnë në Mynih për të ruajtur paqen.