Multiverse (2019) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Multiverse (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Multiverse (2019)

13867
 90 min    2019    HD     4.1

Katër studentë ekselentë universiteti detyrohen të përballen me veten në mënyra të tmerrshme kur eksperimenti i tyre i Fizikës Kuantike çon në një ekzistencë paralele të ngatërruar që i bën ata të pyesin se kush janë, çfarë është e vërtetë dhe çfarë jo.