Mr. Nobody (2009) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mr. Nobody (2009)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Mr. Nobody (2009)

22226
 141 min    2009    HD     7.8

Një djalë qëndron në një platformë stacioni përderisa një tren është gati për tu nisur. A duhet ai të shkojë me nënën e tij apo të qëndrojë me babain e tij?