Mousa (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mousa (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Mousa (2021)

11057
 105 min    2021    HD     6.3

Një student i Fakultetit të Inxhinierisë shpik robotin e parë të këtij lloji në Lindjen e Mesme, në përpjekje për t'u hakmarrë për vdekjen e babait të tij dhe për të arritur drejtësinë, gjë që e bën atë të ndiqet nga autoritetet.