Morbius (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Morbius (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Morbius (2022)

34816
 104 min    2022    HD     5.1

Biokimisti Michael Morbius përpiqet të kurojë veten nga një sëmundje e rrallë e gjakut, por ai pa dashje infekton veten me një formë vampirizmi.