Moonfall (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Moonfall (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Moonfall (2022)

34778
 130 min    2022    HD     5.3

Një forcë misterioze e zhvendos hënën nga orbita e saj rreth Tokës dhe e dërgon atë në një rrugë përplasjeje me Tokën.