Moglie e marito (2017) a.k.a Husband & Wife – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Moglie e marito (2017) a.k.a Husband & Wife


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Moglie e marito (2017) a.k.a Husband & Wife

15612
 100 min    2017    HD     6.4

Të martuar prej dhjetë vitesh, dhe në krizë të plotë, një çift mendon për divorcin. Por pas një eksperimenti shkencor të dështuar, ata papritmas e gjejnë veten brenda trupit të njeri-tjetrit.