Minions 2: The Rise of Gru (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Minions 2: The Rise of Gru (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Minions 2: The Rise of Gru (2022)

9100
        HD     

Një adhurues i një supergrupi super të keq të njohur si Vicious 6, Gru harton një plan për t'u bërë aq i keq sa për t'u bashkuar me ta, me mbështetjen e ndjekësve të tij, Minions.