Mile 22 (2018) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mile 22 (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Mile 22 (2018)

26050
 94 min    2018    HD     6.1

Një oficer spiunazhi i elitës amerikane bashkë me një skuadër taktike komando provon të nxjerrë jashtë vendin në fshehtësi një oficer policie me informacion tepër të rëndësishëm.