Memory (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Memory (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Memory (2022)

5443
 114 min    2022    HD     5.6

Një vrasës i punësuar zbulon se ai është bërë një objektiv pasi ai refuzon të përfundojë një punë për një organizatë të rrezikshme kriminale. Një ribërje e filmit belg të vitit 2003 "Kujtimi i një vrasësi".