Memoria (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Memoria (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Memoria (2021)

6897
 136 min    2021    HD     6.6

Një grua skoceze, teksa udhëton për në Kolumbi, fillon të shquajë tinguj të çuditshëm. Shumë shpejt, ajo fillon të mendojë për pamjen që ata mund të kenë.